Dracula metóda - A-PRP&AH

Dracula metóda - A-PRP&AH

Omladenie pleti kmeňovými bunkami

Produkt získavame z vlastnej pacientovej krvi. Pacientovi odoberieme krv do skúmavky s látkou zabraňujúcou zrážaniu krvi, ktorá sa potom upraví centrifúgovaním. Pritom dôjde k oddeleniu obohatenej krvnej plazmy PRP od ostatných krvných zložiek. Touto metódou môžeme získať relatívne veľké množstvo obohatenej plazmy, ktoré ďalej vieme využiť. Obohatená plazma zvyšuje produkciu kolagénu, zlepšuje pružnosť a hrúbku pokožky, stimuluje diferenciáciu a proliferácia kmeňových buniek, spúšťa novotvorbu ciev a vytvára efekt väčšieho objemu. Výťažky z kmeňových buniek podporujú tvorbu nových kožných buniek, viditeľne tak pleť omladzujú.

Obsiahnuté rastové faktory posilňujú pružnosť kože tým, že vyvolávajú syntézu kolagénu, elastínu a iných štruktúr. Pokožka je po aplikácii celkovej kúry viditeľne omladená, maximálne hydratovaná a zregenerovaná. Táto metóda je na trhu už viac rokov, avšak neustále sa skvalitňuje. Najnovším hitom je miešanie PRP s kyselinou hyalurónovou v špeciálnych setoch, čim vieme kombinovať výhody oboch preparátov. Kyselina hyalurónová je používaná v estetickej chirurgii viac ako 25 rokov, viaže vodu a zväčšuje objem, stimuluje migráciu a proliferáciu kožných buniek, oživuje a hydratuje pokožku zvnútra.

Aplikáciu zabezpečujeme pomocou Vital Injektora

Vital Injektor je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presne dávkovanie účinnej látky do požadovanej hĺbky s použitím vákuovej technológie. Injektorom môžeme aplikovať presne množstvo výživy do pokožky tváre, krku, dekoltu, hornej strany rúk, alebo do inej časti kože tela.

Viac o PRP metóde na nasledovnej linke >

ANESTÉZA: Nie
ZOTAVENIE: Individuálne

Cenník

Dracula metóda 1 lokalita (tvár, krk, dekolt alebo ruky) / 1 zákrok / 150,00 €
Dracula metóda 2 lokality (tvár, krk, dekolt alebo ruky) / 1 zákrok / 200,00 €
Dracula metóda s kyselinou HA (tvár, krk, dekolt alebo ruky) / 1 lokalita / 250,00 €
Dracula metóda s kyselinou HA (tvár, krk, dekolt alebo ruky) / 2 lokality / 300,00 €
Rezervovať termín >